ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині в Тузловських лиманах встановили ще один пам'ятник 0 кілометру

День охорони навколишнього - привід задуматися про проблеми збереження довкілля, звернути увагу на її стан і взяти посильну участь в її збереженні
Depo.
6 червня 2016 09:41
ФОТО: depo.ua
На Одещині в Тузловських лиманах встановили ще один пам
На Одещині в Тузловських лиманах встановили ще один пам'ятник 0 кілометру

У національному природному парку "Тузловські лимани" встановили пам'ятник нульовому кілометру, пише Depo.Одеса.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав головний еколог Одещини Іван Русєв.

На Одещині в Тузловських лиманах встановили ще один пам'ятник 0 кілометру - фото 1

"Випав я на 3 дні з інформаційного поля для того, щоб разом з командою НПП "Тузловські лимани" зануритися у завершальний етап установки інформаційно-туристичного знака пам'ятника "0 км Тузловському перевисипки". Така акція була спланована нами, як тільки в Мінприроди призначили мене керувати нацпарком. Але приурочили ми установку до 5 червня - Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища. Все що я пишу на своїй сторінці ФБ про НПП "Тузловські лимани" - це суть моєї життєвої позиції і мого професійного підходу до справи. А знак - лише символ підходу до улюбленої справи і об'єднання сил і духу всіх моїх колег. Хотів би подякувати всім своїм друзям, всім небайдужим людям, хто матеріально і творчо допоміг, щоб це свято і цей інформаційно-туристичний пам'ятник поставився. Дуже сподіваюся, що він буде привабливим для розвитку туризму в Одеській області. Знак встановлений в НПП "Тузловські лимани" на березі лиману Бурнас в зоні унікального курорту Українського Причорномор'я - "Лебедівка", - сказав Русєв.

Трохи інформації про цей важливий день - Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Приводом до заснування такої всесвітньо відомої дати стало звернення в 1971 р. діячів науки і культури з 23 країн світу до генерального секретаря ООН. Вони попереджали, що людство перебуває в безпрецедентній небезпеці, що загрожує йому, у зв'язку з забрудненням навколишнього середовища. "Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить з нами", - так було поставлено питання в зверненні вчених і діячів культури. А рік потому, в Стокгольмі відбулася всесвітня конференція по захисту навколишнього середовища, на якій були присутні повноважні представники 113 держав світу, де Генеральною асамблеєю ООН було засновано дата Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

На Одещині в Тузловських лиманах встановили ще один пам'ятник 0 кілометру - фото 2

День охорони навколишнього - привід задуматися про проблеми збереження довкілля, звернути увагу на її стан і взяти посильну участь в її збереженні. Він розрахований на те, щоб пробудити в кожній людині бажання і дбайливе ставлення до свого дому на планеті Земля.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса