ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині в Чорноморську у дітей виявили спалах кишкової інфекції

Ймовірними причинами спалаху можуть бути порушення санітарно-протиепідемічного режиму в груп
Depo.
11 квітня 2016 17:26
ФОТО: depo.ua
На Одещині в Чорноморську у дітей виявили спалах кишкової інфекції
На Одещині в Чорноморську у дітей виявили спалах кишкової інфекції

Через нездужання вихованців другої молодшої В групи дошкільного навчального закладу № 5 з міста Чорноморськ Одеської області до лікарів почали звертатися батьки хворих дітей, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ДСЕС України.

Двох дітей із симптомами гострої кишкової інфекції з цієї ж групи виявили педіатри за результатами активного патронажу.

До інфекційного відділення ДЗ "Іллічівська Басейнова лікарня МОЗ України" госпіталізовано 4 дитини у стані середньої важкості. Батьки однієї дитини відмовились від госпіталізації у зв’язку з легким станом хвороби. Попередні діагнози у двох потерпілих - гострий гастроентерит, ще у двох - гострий гастроентероколіт, і одній дитині поставлено діагноз ротавірусна інфекція.

Експрес-діагностика на ротавірусну інфекцію засвідчила позитивний результат у 4 дітей. Для виявлення джерела збудника проведено раптове обстеження на кишкову групу та патогенний стафілокок персоналу 2 молодшої В групи, харчоблоку, медичного працівника - усього 11 осіб. Усі контактні діти 2 молодшої В групи ДНЗ № 5 направлені до поліклінічного відділення ДЗ "Іллічівська Басейнова лікарня МОЗ України" для обстеження на вірусологічну групу.

Ймовірними причинами спалаху можуть бути порушення санітарно-протиепідемічного режиму в групі. Епідеміологічне розслідування спалаху триває.

Для бактеріологічного дослідження відібрані зразки добових харчових продуктів, сировини, питної води.

У приміщеннях групи проведена заключна дезінфекція.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса