ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині назріває друга Врадіївка

Міліцейське свавілля з побиттям сусідів і погрозами розвернулося в селі на Одещині
Depo.
28 вересня 2015 15:51
ФОТО: depo.ua
На Одещині назріває друга Врадіївка
На Одещині назріває друга Врадіївка

Не вивчені уроки Врадіївки "аукнулись" під Одесою. Справжній міліцейське свавілля з побиттям сусідів і погрозами розвернулося в селі Кошари, Комінтернівського району, пише Depo.Одеса з посиланням на "048".

Сім'я одеського міліціонера Олександра Миколайовича Калиниченко вирішила покарати своїх сусідів - жителів села Кошари за те, що у нього згорів незаконно збудований на самозахопленій заповідній землі сарай.

Сам сарай належав родині міліціонера і згорів, ймовірно, від трави, яка регулярно палає тут, на березі Тилігульського лиману.

Вирішивши, що сарай спалили сусіди - міліціонер вирішив вчинити самосуд.

"Все як у 90-х - спочатку хотіли спалити живцем в багатті, потім вломилися в будинок, побили ногами і бітами, роздягли своїх жертв, поклали "мордою в підлогу". Потім - погрози по телефону: "Не забереш заяву за 7 днів - відріжемо вуха, носи і яйця, виріжемо дітей, в міліції у нас все схвачено", - розповів на відео один з потерпілих.

У Комінтернівському райвідділі МВС справу зливають: досі немає результатів експертизи по знятим побоям, хоча всі події були ще 8-9 вересня. Усні та письмові звернення залишаються без відповідей.

Міліціонер, який влаштував свавілля, за словами постраждалих, працює чи то в Інституті МВС, біля Парку Шевченка, чи то - в Одеському училищі професійної підготовки працівників міліції (близько Центроліту).

Крім незаконно побудованого сараю, який згорів, сім'я перевертня в погонах відхопила собі ще й великий шматок заповідної землі, перекривши жителям Кошар стежку, що веде до Тілігулу і вивела в лиман свою каналізацію.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.