На Одещині для участі у парламентських виборах зареєстрували 17 кандидатів

Більша кількість зареєстрованих кандидатів на Одещині - самовисуванці

Станом на 15 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 17 кандидатів у народні депутати, повідомляє Depo.Одеса.

Вчора на одномандатному виборчому окрузі №133 кандидатом у народні депутати зареєстрували 41-річного Івана Вікторовича Берендєєва, безробітнього та безпартійного жителя Києва. Має професійно-технічну освіту. 

Ще один Іван Вікторович Берендеєв зареєструвався кандидатом в одномандатному виборчому окрузі №135. Він також, як і кандидат зі 133-го округу не працює та не є членом будь-якої партії. Він трохи старший за свого тезку - йому 48 років і, на відміну від молодшого Берендєєва, має середньо спеціальну освіту.

В одномандатному виборчому окрузі №137 зареєструвався ще один кандидат з прізвищем Гончаренко. На цьому окрузі збирається балотуватися народний депутат Олексій Гончеренко, тому тут вже є два "клони" з таким же прізвищем. 41-річний Олександр Гончаренко, якого 15 червня зареєструвала ЦВК, має загальну середню освіту. Він працює водієм у Подільській станції швидкої медичної допомоги КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини", безпартійний, проживає в селі Соболівка Подільського району. Днем раніше по цьому ж окргугу ЦВК зареєструвала Сергія Гончаренка.

На одномандатному виборчому окрузі №138 зареєстровано два Івана Геннадійовича Фурсіна. Перший з них "клон" відомого одеського нардепа, зареєуструвався ще 6 червня, а вчора, 15 червня, Центральна виборча комісія внесла у списки кандидатів і народного депутата Івана Фурсіна. 

На окрузі №139 вчора кандидатом у народні обранці ЦВК зареєструвала Миколу Муравського,  який народився 3 квiтня 1977 року в смт Любашівка Любашівського району. Він працює комірником автотранспортного цеху на АТ "ОПЗ", є членом "Соціал-демократичної партії", проте реєструвався у якості самовисуванця. Живе кандидат у місті Южне.

Нагадаємо, раніше ЦВК зареєструвала ще п'ять кандидатів у нардепи від Одещини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса