ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині депутати забирають собі землі учасників АТО

Депутати відмовляють українським бійцям, посилаючись на те, що вільних земель для учасників АТО немає
Depo.
22 жовтня 2015 17:18
ФОТО: depo.ua
На Одещині депутати забирають собі землі учасників АТО
На Одещині депутати забирають собі землі учасників АТО

Жителям села Фонтанка, які є учасниками АТО, відмовляють в отриманні земель в селі у зв'язку з відсутністю вільної території, пише Depo.Одеса з посиланням на "Одеса медіа".

Один з них, Олександр Голопотелюк, впевнений, вільних земель немає, тому що "все роздали депутатам і близьким до крісла сільського голови людям".

"Я займався підготовкою заяв на землю від учасників АТО, таких зібралося 18 штук. Однак тільки троє їхніх цих людей отримали землю , решта 15 отримали відмову", - розповів Олександр.

Олександр показав документи, які підтверджують, що захисникам країни було відмовлено в отриманні землі, обіцяної державою. Активіст впевнений, що сталося грубе порушення прав учасників АТО, адже землі отримали не вони, а депутати сільради. А відмовляють чиновники з однієї простої причини - "вільних земель комунальної власності вже немає".

"Я бачу тут ознаки злочину, - стверджує Олександр Голопотелюк . - Адже не тільки АТОшнікі не можуть отримати землі , близько тисячі простих селян стоять у черзі за землею. Є й такі, які знаходяться в списках по 10 років".

Сам Олександр по поверненню з АТО навіть не подавав заяву на землю, бо знав - борцеві за справедливість однозначно відмовлять. Зараз він хоче допомогти хоча б своїм побратимам .

Більше актуальних новин можна знайти на Depo.Одеса.