На Одещині депутати забирають собі землі учасників АТО

Депутати відмовляють українським бійцям, посилаючись на те, що вільних земель для учасників АТО немає
Depo.
22 жовтня 2015 17:18
ФОТО: depo.ua
На Одещині депутати забирають собі землі учасників АТО
На Одещині депутати забирають собі землі учасників АТО

Жителям села Фонтанка, які є учасниками АТО, відмовляють в отриманні земель в селі у зв'язку з відсутністю вільної території, пише Depo.Одеса з посиланням на "Одеса медіа".

Один з них, Олександр Голопотелюк, впевнений, вільних земель немає, тому що "все роздали депутатам і близьким до крісла сільського голови людям".

"Я займався підготовкою заяв на землю від учасників АТО, таких зібралося 18 штук. Однак тільки троє їхніх цих людей отримали землю , решта 15 отримали відмову", - розповів Олександр.

Олександр показав документи, які підтверджують, що захисникам країни було відмовлено в отриманні землі, обіцяної державою. Активіст впевнений, що сталося грубе порушення прав учасників АТО, адже землі отримали не вони, а депутати сільради. А відмовляють чиновники з однієї простої причини - "вільних земель комунальної власності вже немає".

"Я бачу тут ознаки злочину, - стверджує Олександр Голопотелюк . - Адже не тільки АТОшнікі не можуть отримати землі , близько тисячі простих селян стоять у черзі за землею. Є й такі, які знаходяться в списках по 10 років".

Сам Олександр по поверненню з АТО навіть не подавав заяву на землю, бо знав - борцеві за справедливість однозначно відмовлять. Зараз він хоче допомогти хоча б своїм побратимам .

Більше актуальних новин можна знайти на Depo.Одеса.