На Одещині чоловік пропонував 7,5 тис. доларів прикордоннику за безперешкодний виїзд з країни
За спробу підкупу прикордонника затримали 22-річного жителя Миколаївщини
Про це повідомили в пресслужбі ДПСУ, передає Depo.Одса.
На Одещині затримали 22-річного жителя Миколаївщини. Чоловік намагався незаконно потрапити до Молдови та переправити туди двох своїх друзів. Для реалізації задуму ділок вирішив "домовитись" з прикордонником і запропонував йому 7500 доларів США за надання службової інформації щодо розміщення нарядів, а також за допомогу в доставці групи до держрубежу.
Військовослужбовець одразу повідомив своє керівництво про пропозицію неправомірної вигоди. В одному з сіл Роздільнянського району зловмисника затримали на гарячому, під час передачі прикордоннику завдатку у сумі 3000 доларів США.
Також оперативники спільно з представниками Національної поліції провели обшуки, в ході яких вилучено: транспортні засоби, мобільні термінали та грошові кошти.
За спробу незаконного переправлення "друзів" через державний кордон України та надання неправомірної вигоди прикордоннику ділка затримано в порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 332 та ст. 369 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у понад 514 тис. гривень.
Відносно двох друзів ділка складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Справи скеровано до суду.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса