На Одещині – 1816 нових випадків COVID-19, 50 людей померли
В Одеській області 1816 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію – 50 людей померли від ускладнень
Протягом минулої доби, 11 листопада, в Одеській області зафіксували 1816 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Померлих від COVID-19 за минулу добу 50.
Випадків одужання за минулу добу – 1106. Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на ДУ "Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".
Напередодні повідомлялося, що на Одещині протягом минулої доби виявили 1469 нових випадків COVID-19, 71 людина померла. Нагадаємо, в Одеській інфекційній лікарні встановили кисневу станцію. Однак в одеських лікарнях досі не вистачає кисню – місто потребує 15 тонн на добу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса