На Одещині 10 людей притягли до адмінвідповідальності за розклеювання політичної реклами

У Подільському районі правоохоронці виявили та притягнули до відповідальності 10 громадян, які розклеювали агітаційні листівки на електроопорах, біля магазинів, на зупинках громадського транспорту

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Подільський відділ поліції.

"Порушення виявлені в різних мікрорайонах міста та на користь кандидатів майже від всіх політичних партій. Місцеві мешканці не стоять осторонь і повідомляють в поліцію про громадян, які розповсюджують листівки, на їхню думку, з порушенням норм діючого законодавства. Всі повідомлення ретельно перевіряються, порушники притягуються до адміністративної відповідальності", - розповів начальник сектору превенції Подільського ВП Ігор Грітенюк.

Правоохоронці зазначили, що за порушення правил благоустрою міста (ст. 152 КУпАП) та розповсюдження інформації агітаційного характеру, що не містить відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, (ст. 212-13 КУпАП) тягне за собою адміністративну відповідальність.

Нагадаємо, станом на 16 липня правоохоронці Одещини отримали 300 повідомлень щодо можливих порушень, пов'язаних з парламентськими виборами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook