На Одещині віряни, церкву яких обманом втягнули у Московський патріархат, перейшли до ПЦУ (ФОТО)

Громада Свято-Троїцького храму села Новоєлизаветівка Ширяївського району Одеської області покинула Балтську єпархію колишньої УПЦ (МП) та перейшла до Одеської єпархії Православної Церкви України

За рішення перейти до ПЦУ місцеві жителі проголосували у суботу, 16 лютого, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Одеську єпархію Православної церкви України.

У селі Новоєлизаветівка завжди діяв лише один храм, першопочатково в ньому було започатковано парафію Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка діяла з 1996 по 2002 рік, а у 2002 році священник обманом перевів парафію в Українську Православну Церкву (Московського патріархату). Після останніх подій парафіяни вже самі вирішили приєднатись до Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ).

Громада Свято-Троїцької парафії села Новоєлизаветівка одноголосно проголосували за перехід в лоно Помісної Української Православної Церкви (ПЦУ).

Нагадаємо, громада Свято-Успенського храму селища Маринове Березівського району на чолі з протоієреєм Романом Федаком покинула Московський патріархат та перейшла до Православної церкви України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса