UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Одещині створили 24 аварійні бригади для ліквідації наслідків можливих паводків

Для очищення питної води на очисних спорудах Кілійського та Татарбунарського водопроводів створено трьохмісячний запас реагентів та знезаражуючих засобів

В Одеській області сформовано 24 аварійні бригади, які налічують 211 фахівців та 106 одиниць спецтехніки для ліквідації можливих аварійних ситуацій на водних об'єктах, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

"Хочу звернути увагу голів райдержадміністрацій, що існує постійна загроза підняття рівня води у річках через сильні дощі. Така ситуація може виникнути у будь-який час, і стати проблемою не тільки для районів, які межують з великими річками, але й для інших населених пунктів Одеської області. Тож маємо прогнозувати такі ризики і заздалегідь вжити заходів, щоб забезпечити безпеку наших громадян!", — наголосив перший заступник голови Одеської ОДА Олександр Терещук.

У разі виникнення надзвичайної ситуації на водному об'єкті буде створено оперативний штаб реагування на розвиток паводкової ситуації.

"Географічно Одеська область знаходиться у зоні можливого виникнення паводків. На даний момент загрози немає: цьому сприяє погода. Але вказане питання тримається на постійному контролі. Наприклад, моніторинг рівня води у басейні Дніпра проводитьcя на трьох постійних постах — на Дністрі, рукаві Турунчука та Кучурганського водосховища. Також фахівці слідкують, зокрема, за рівнем води на водпосту Маяки — зараз він на відмітці близько 100 сантиметрів, що складає 48 сантиметрів до небезпечної позначки", — повідомив начальник Одеського обласного управління водних ресурсів Василь Потоп.

При Одеському обласному управлінні водних ресурсів функціонує Аналітично-диспетчерський центр, який щоденно проводить моніторинг водогосподарських об'єктів у регіоні. Зазначимо, для очищення питної води на очисних спорудах Кілійського та Татарбунарського водопроводів створено трьохмісячний запас реагентів та знезаражуючих засобів.

Зазначимо також, що за минулий рік та у січні 2018 року випадків техногенної та екологічної катастрофи на водогосподарських об'єктах Одеської області не було зафіксовано.

Нагадаємо, що Одеська ОДА анонсувала створення в області 40 місцевих пожежних команд.

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme