На Одещині правоохоронці перекрили канал контрабанди парфумів (ФОТО)

Товар прибув морем з Туреччини до одного з портів Одещини

Під час проведення слідчих заходів правоохоронці Одещини встановили, що в зоні діяльності відділу митного оформлення на території одного з портів на судні з Туреччини прийшов контейнер та згідно з митними документами в ньому знаходиться пакувальна плівка, пише Depo.Одеса з посиланням на управління захисту економіки в Одеській області.

Однак насправді в контейнері знаходилися парфумерні вироби відомих світових марок.

Контрабандне переміщення товару організували представники підприємства експедитора та посадові особи Одеської митниці ДФС, які здійснили оформлення контейнеру в режимі "транзит" за підробленими документами щодо товару та сприяли швидкому його виїзду з порту не забезпечивши його огляд.

Під час спрямування до митниці іншого регіону, автомобіль з контейнером повинна була заїхати на складські приміщення, де і планувалось розвантажити парфумерні вироби, а замість них завантажити плівку, яку надалі й розмитнити.

Коли правоохоронці обшукали контейнер, то вони там виявили понад 650 коробів з парфумерією відомих світових брендів Chanel, Dior, Givenchy, Kenzo, Paco Rabanne, DKNY тощо, а також 70 пакувальних місць одягу відомих світових марок Puma, Nike, Reebok та інших.

Загальна кількість виявлених товарів - понад 50 тисяч пляшок парфумів на близько 10 мільйонів гривень.

Виявлену та вилучену продукцію направили на експертизу.

Нагадаємо, що з Одеського порту до Ізраїлю намагались відправити велику партію цигарок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса