На Одещині аудитори виявили втрат на 468 тис. грн у відділі освіти Овідіопольської РДА

В установі сплачували необґрунтовані суми за комунальні послуги, зайві заробітні плати та переплачували підрядникам

Depo.
20 квітня 2017 17:34
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Південного офісу Державної аудиторської служби, фахівці відомства під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Овідіопольської райдержадміністрації виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, загалом на 468 тис. грн.

Зокрема, у відділі освіти необґрунтовано сплатили 322 тис. грн за комунальні та експлуатаційні послуги, які спожили орендарі.

Також в освітніх установах відділу зайво виплатили працівникам заробітну плату, що разом зі сплатою єдиного соціального внеску призвело до зайвого витрачання майже 62 тис. грн.

Крім того, аудитори зазначають, що відділ освіти переплатив майже 23 тис. грн підрядним організаціям, які завищили обсяги та вартість ремонтних робіт.

Разом з цим, посадові особи відділу, порушивши законодавство, не повернули до місцевого бюджету 54 тис. грн за спожиті орендарями комунальні послуги, витрачені минулими роками.

За недотримання законодавства на 9 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, а відділу освіти зупинено операції з бюджетними коштами на рахунках.

Про результати ревізії було проінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Нагадаємо, раніше під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державної екологічної інспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат на суму 143 тисячі гривень.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса