На лікування дітей, що отруїлися у дитячому таборі на Одещини, виділили гроші

Через отруєння дітей у дитячому таборі "Медик-2" у смт Сергіївка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

За інформацією департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА, станом на 11:00 п'ятниці, 12 липня, загалом захворіли 43 особи, повідомляє Depo.Одеса.

Загалом у таборі перебували 226 дітей з Київської та Чернігівської областей. 32 дитини віком від 10 до 15 років шпиталізовані до інфекційного відділення КНП "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради та 11 хворих дітей віком від 8 до 14 років – до інфекційного відділення с. Шабо, КНП "Білгород-Дністровська центральна районна лікарня" Білгород-Дністровської районної ради. 

На лікування дітей з міського бюджету виділили 24 тисячі гривень.

У департаменті зазначили, що перших 25 хворих дітей шпиталізували 12 липня о 00:30 до Білгород-Дністровської міської лікарні з ознаками харчового отруєння та скаргами на болі в животі. 

Фахівці відібрали 10 проб харчових продуктів, у тому числі вісім - добові проби, дві проби - сировина (риба, курячі стегенця), 30 змивів із зовнішнього середовища та дві проби води (харчоблок та корпус) для лабораторного дослідження.

У той же час у поліції порушили кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 137 (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей) Кримінального кодексу України. 

Нагадаємо, у дитячому таборі у Білгород-Дністровському районі отруїлися понад 40 дітей. Батьки дітей поскаржилися, що вночі їм довелося бігати по аптеках та купувати ліки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса