На Другому Християнському цвинтарі відкрили пам'ятник Дерибасу

Відкриття пам'ятника літописцю Південної Пальміри Олександру Дерібасу і презентація чергової серії історико-документального серіалу відбулися в рамках проекту "Пантеон Одеси"

Учора, 23 квітня, на Другому Християнському цвинтарі відкрили пам'ятник Олександру Дерібасу, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Всесвітній клуб одеситів.

Кровний родич одного із засновників міста Йосипа Дерібаса, родоначальник поняття "Одесика", що заклав наріжний камінь в історіографію Одеси, похований на відомому одеському цвинтарі. Могила історика 82 роки була без належної уваги. Але зараз її перетворили у меморіал, прикрашений відкритою книгою "Стара Одеса", автором якої був сам Олександр Дерибас. Зроблено це зусиллями кінокомпанії "Південь-фільм" (президент - Евеліна Сергєєва) і Всесвітнього клубу одеситів.

Робота над наступним сезоном проекту триває. До початку осені заплановані перші знімальні дні. Авторська група серії документальних короткометражок "Пантеон Одеси" сподівається, що правдиві історії, пов'язані з видатними одеситами, будуть цікаві сучасникам.

Нагадаємо, в Одесі відбулася презентація заключних серій першого сезону документального серіалу "Пантеон Одеси".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса