На Буковині з'являться "Поліцейський офіцер громади" та "Сусідська варта"

У 2019 році в Україні розпочинається черговий етап реформування поліції, спрямований на покращення взаємодії з населенням

Для підготовки до роботи за принципом "Community policing", керівництво обласного управління Нацполіції зібрало дільничних з усієї області на нараду-навчання. Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на відділ комунікацій поліції Чернівецької області.

Нині в Україні започатковано проект "Поліцейський офіцер громади", у рамках якого офіцери поліції обслуговують територію однієї громади, завжди перебувають поруч з місцевим населенням і можуть своєчасно реагувати на всі його потреби.

Також дільничним офіцерам презентували проект "Сусідська варта". В основі проекту – тісна взаємодія городян, влади і поліції. Завдяки пильності сусідів і їхній обізнаності з проблематикою району, можна значною мірою запобігти злочинності і підвищити рівень безпеки на певній території, вважають в поліції.

Ознайомлюючи учасників наради з нововведеннями, заступник начальника Управління превентивної діяльності Юрій Телегуз наголосив, що кожен дільничний офіцер поліції повинен вже сьогодні на своїй дільниці готуватися до запровадження вказаних проектів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #поліція