ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Буковині з'являться "Поліцейський офіцер громади" та "Сусідська варта"

У 2019 році в Україні розпочинається черговий етап реформування поліції, спрямований на покращення взаємодії з населенням

Depo.
11 лютого 2019 15:48
ФОТО: depo.ua

Для підготовки до роботи за принципом "Community policing", керівництво обласного управління Нацполіції зібрало дільничних з усієї області на нараду-навчання. Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на відділ комунікацій поліції Чернівецької області.

Нині в Україні започатковано проект "Поліцейський офіцер громади", у рамках якого офіцери поліції обслуговують територію однієї громади, завжди перебувають поруч з місцевим населенням і можуть своєчасно реагувати на всі його потреби.

Також дільничним офіцерам презентували проект "Сусідська варта". В основі проекту – тісна взаємодія городян, влади і поліції. Завдяки пильності сусідів і їхній обізнаності з проблематикою району, можна значною мірою запобігти злочинності і підвищити рівень безпеки на певній території, вважають в поліції.

Ознайомлюючи учасників наради з нововведеннями, заступник начальника Управління превентивної діяльності Юрій Телегуз наголосив, що кожен дільничний офіцер поліції повинен вже сьогодні на своїй дільниці готуватися до запровадження вказаних проектів.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook