На Буковині пропонують вакансії із зарплатою у 15 тисяч

У Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано 1231 вакансію, з них є 102 пропозиції роботи із заробітною палатою від 10 тис. грн

Найбільшу зарплату розміром у 15 тис. грн пропонують токарю, торгівельному представнику та двом керівникам середньої ланки (начальнику відділу та начальнику сектору приватних підприємств), повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу Чернівецької обласної служби зайнятості.

Ці вакансії з'явилися на ринку праці у лютому. "Вакансії, для фахівців робітничих спеціальностей і надалі залишаються в ТОП із найбільшою оплатою праці. Впродовж останніх кількох місяців спостерігаємо тенденцію до збільшення заробітної плати на комунальних підприємствах краю. Прогнозуємо, що із збільшенням кількості вакансій, зарплати і далі зростатимуть", - зазначає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Окрім того, зарплату у розмірі 14 тис. грн пропонують головному бухгалтеру, 13,9 тис. грн оператору телекомунікаційних послуг, 13 тис. грн виконавчому директору, по 12 тис. грн - головному механіку, електрику з ремонту електроустаткування, 11 тис. грн механіку налагоджувальнику. На заробітну плату 10,8 тис. грн є шість вакансій котельників, на 10,5 тис. грн - 25 пропозицій для електромонтажників схемників. Із оплатою 10 тис. грн. є 23 вакансії слюсарів аварійно-видобувних робіт на КП "Чернівціводоканал", шість вакансій торгівельних агентів, три - судових експерти. Також на цю заробітну плату є вакансії водіїв, кухарів, барменів, модельєрів, бухгалтерів.

Станом на 22 лютого 2019 року служба зайнятості забезпечила роботою 1076 буковинців.

Нагадаємо, на Буковині шукають робітників на зарплату у 10-15 тисяч гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #зарплата