На Буковині найменше число бажаючих змінити місце голосування на президентських виборах

Понад три тисячі виборців, зареєстрованих у Чернівецькій області, скористалися процедурою тимчасової зміни місця голосування, а понад тисячу подбали про можливість проголосувати 31 березня на Буковині

Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на Громадянську мережу "Опора".

Так, 1324 виборців з реєстрацією у Чернівецькій області будуть голосувати поза її межами. А 1801 виборець змінив місце голосування в межах області. Найчастіше громадяни змінювали місце голосування на Київ — 321 особи, на Львівську область — 137 осіб та на Хмельницьку область — 126 осіб.

Водночас 1177 осіб тимчасово змінили місце голосувати на Чернівецьку область та будуть голосувати не за місцем реєстрації. Відповідно, 221 виборець  з Києва, 188 виборців з Донецької області та 119 виборців з Івано-Франківщини змінили місце голосування на Чернівецьку область.

Це найменші показники в розрізі областей по Україні за кількістю осіб, які тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Загальна кількість виборців, які скористались тимчасовою зміною місця голосування, – 315 725 (за даними Державного реєстру виборців).

Тимчасово змінити місце голосування можна було до 25 березня. В останній день прийому заяв на тимчасову зміну місця голосування представники ОПОРИ відзначили появу черг у міських відділах ведення Державного реєстру виборців у Чернівцях. Зокрема, черги фіксували  у Відділах ведення ДРВ міської ради у Шевченківському та Першотравневому районах. 

Нагадаємо, скільки людей вирішили проголосувати на Одещині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса