На Буковині майно колишньго дитячого санаторію повернули громаді

За втручання прокуратури за територіальною громадою с. Малятинці Кіцманського району Чернівецької області визнано право власності на безхазяйне майно колишнього дитячого санаторію вартістю 3,7 млн грн

Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Встановлено, що на території с. Малятинці знаходилося нерухоме майно, яке складалось з трьох нежитлових будівель і гаража. Загальна площа вказаних приміщень становить 911,3 кв м.

У липні 2017 року колишній санаторій взяли на облік як безхазяйне, про що до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відповідні відомості. Проте жодних заходів до передачі вказаних приміщень до комунальної власності територіальної громади села, на території якого воно розміщене, сільською радою, як уповноваженим органом місцевого самоврядування, не було вжито, що стало підставою для місцевої прокуратури звернутись в інтересах територіальної громади до суду.

Рішенням Кіцманського районного суду Чернівецької області заяву керівника Кіцманської місцевої прокуратури задоволено повністю, безхазяйне нерухоме майно вартістю понад 3,7 млн грн. передано у комунальну власність територіальній громаді с. Малятинці Кіцманського району Чернівецької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса