На борту судна, яке затонуло у берегів Туреччини, був одесит

Серед моряків-українців, які перебували 7 січня на борту затонулого вантажного судна VOLGO BALT 214 і чия доля досі невідома, числиться електромеханік з Одеси Володимир Овдієнко

Це випливає з паспортів моряків, фотокопії деяких з них потрапили на сторінки турецьких ЗМІ, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Укрінформ".

Фото: samsunkenthaber.com.tr

Долі деяких з 13 членів екіпажу теплохода невідомі. За даними посла України в Туреччині Андрія Сибіга, ймовірно, "четверо українців із затонулого судна поблизу турецького міста Самсун загинули".

Судно під прапором Панами передало сигнал лиха в понеділок біля північного узбережжя Туреччини. За попередніми даними, на борту перебувало 13 членів екіпажу, з яких 11 були громадянами України. Пошуково-рятувальна операція триває.

За інформацією посла, в найближчі години буде проведена процедура упізнання тіл. На місці впізнання буде присутній консул України.

Нагадаємо, 7 січня біля Туреччини затонуло судно, на борту якого були громадяни України. Згодом стали відомі імена і прізвища членів екіпажу судна Volgo Balt 214, який зазнав аварії біля берегів Туреччини. Серед 13 членів екіпажу 11 - громадяни України. Сімох членів екіпажу вдалося врятувати, шестеро загинули.

Посол розповів про стан українських моряків, які вижили під час катастрофи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса