ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МВС та громадські організації прийшли до згоди не перешкоджати гей-параду

В Одесі на вихідних пройде гей-парад
Depo.
10 серпня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua
МВС та громадські організації прийшли до згоди не перешкоджати гей-параду
МВС та громадські організації прийшли до згоди не перешкоджати гей-параду

В Одеському міському управлінні міліції відбулася зустріч правоохоронців з представниками громадських рухів Одеси. Йшлося про налагодження взаємодії з питань підтримання громадського порядку під час проведення фестивалю квір-культури, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ МВС України в Одеській області.

З метою недопущення правопорушень з боку громадян або яких-небудь організацій при проведенні "Маршу рівності", на території міста забезпечення охорони громадського порядку здійснюватимуть більше трьохсот співробітників міліції.

МВС та громадські організації прийшли до згоди не перешкоджати гей-параду - фото 1

Також громадськість з міліцією визначили чіткий маршрут руху. Були обговорені заходи, спрямовані на недопущення загострення обстановки, а в разі порушення законності - своєчасного впливу на розвиток подій.

З проханням до всіх учасників акції бути толерантними і не порушувати права один одного звернувся керівник блоку міліції громадської безпеки Євген Рудковський. Він попередив, що за порушення громадського порядку громадяни будуть притягуватися до відповідальності.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.