МОЗ збирається звертатися до правоохоронців через рейдерське захоплення "медіну"

До Міністерства охорони здоров'я надійшла інформація, що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  внесли запис про те, що виконуючим обов'язки ректора є Юрій Сухін

Про це у МОЗ дізналися 21 листопада, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу міністерства.

"Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" передбачено, що внесення змін до відомостей ЄДР в частині керівника державного підприємства, установи та організації передбачає подання копії розпорядчого акту органу управління про призначення або покладення обов'язків керівника. Проте МОЗ України як орган управління не видавало наказу про покладення обов'язків ректора Одеського національного медичного університету на Сухіна Ю.В.", - зазначили у МОЗ.

У прес-службі звернули увагу на те, що раніше МОЗ України вже зверталося до Міністерства юстиції зі скаргою і Мінюст скасував рішення про реєстрацію в ЄДР самопроголошеного керівника Одеського національного медичного університету Юрія Сухіна.

"МОЗ України вважає внесення запису до ЄДР про Сухіна Ю.В. рейдерським захопленням Одеського національного медичного університету та просить утриматись від опрацювання документів за його підписом", - наголосили у міністерстві та пообіцяли звернутися до правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше у медичному університеті заявили, що через внесення до ЄДР прізвища Сухіна можуть виникнути проблеми з виплатами зарплат працівникам та стипендій студентам.

Раніше в Мін'юсті скасували реєстрацію Сухіна в.о. ректора Одеського медуніверу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса