Московські попи відлучили священика на Одещині, який перейшов до ПЦУ 

Указом одеського митрополита Агафангела, який належить до Московського патріархату, настоятель Свято-Троїцького храму у Татарбунарах священик Василь Баурда звільнений від служіння та відлучений від таїнств

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Одеську єпархію колишньої УПЦ (МП). 

Нагадаємо, що релігійна громада Свято-Троїцького храму пішла з лав Московського патріархату разом із своїм священиком – отцем Василем до Православної церкви України. Цей священик відомий своєю патріотичною позицією і ще у лютому подав прохання на перехід. В Одеській єпархії ПЦУ його ініціативу схвалили, прийняли парафію та призначили отця Василя її настоятелем.

Відзначимо, що московські попи звинуватили священика у "розколі", "тиску на місцевих мешканців", а також у тому, що його церква приватна будівля, яка не має жодного відношення по документах до Одеської єпархії Московського патріархату, як, на їхню думку, мало б бути. 

"Також, маємо необхідність засвідчити про те, що миряни, які беруть участь в служінні, яке здійснюється забороненим священиком, відлучаються від церкви", - зазначили у Московському патріархаті.

Depo.Одеса писав, що на Одещині ще один священик зі своєю парафією перейшли до ПЦУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса