ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Модернізація та оновлення одеських дитячих садків проводиться повним ходом

У дитячих садках і школах проводять ремонт та реконструкції
Depo.
17 серпня 2015 11:41
ФОТО: depo.ua
Модернізація та оновлення одеських дитячих садків проводиться повним ходом
Модернізація та оновлення одеських дитячих садків проводиться повним ходом

З 1 вересня в місті щотижня будуть відкриватися дитячі садки після капітального ремонту та реконструкції, пише Depo.Одеса.

Відомо про це стало зі слів начальника міського департаменту освіти і науки Олени Буйневіч.

Влітку проводився ремонт у всіх навчальних закладах Одеси - косметичний, частковий, капітальний. Допомогали в цьому питанні батьки, однак ряд коштів виділяє міський бюджет з фонду розвитку. Ремонт харчоблоків проводиться за рахунок організацій, що постачають харчування.За рік відремонтовано 8 харчоблоків. У ряді дитячих закладів проводилася реконструкція та капітальний ремонт, також на Марсельській завершується будівництво нового дошкільного закладу на 110 дітей.

7 дитячих садків найближчим часом розкриють свої двері для маленьких городян. В 4 школах міста завершується модернізація спортмайданчиків, в 3 - спортзалів. Чиновник зазначила, що у всіх навчальних закладах підготовлена ​​система опалення, всі заклади обладнані внутрішніми туалетами, триває заміна вікон на металопластикові, придбання обладнання.

Перший урок 1 вересня буде присвячений патріотичному вихованню, другий - історії та культурі міста, повідомила Олена Буйневич.

Більше актуальних новин з життя Одеси можна знайти на Depo.Одеса.