ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міжнародний аеропорт "Одеса" побив минулорічні показники по прийому пасажирів

Зростання пасажиропотоку аеропорту "Одеса" було також зафіксовано на міжнародних напрямах
Depo.
15 вересня 2015 18:28
ФОТО: depo.ua
Міжнародний аеропорт "Одеса" побив минулорічні показники по прийому пасажирів
Міжнародний аеропорт "Одеса" побив минулорічні показники по прийому пасажирів

Міжнародний аеропорт Одеса в серпні 2015 року обслужив 116,6 тисяч пасажирів, що на 34,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року, пише Depo.Одеса з посиланням на "Соцпортал".

Так, в серпні 2015 року було обслужено всього 1 311 рейсів. На внутрішніх авіалініях пасажиропотік склав 24 тис. осіб . Авіакомпанії виконували польоти з одеського аеропорту за такими внутрішніми маршрутами: Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків.

Зростання пасажиропотоку було також зафіксоване на міжнародних напрямах і становило 37%, у серпні було обслужено 92,5 тис. осіб. Найбільш популярними зарубіжними маршрутами стали: Анталія, Батумі, Варшава, Відень, Вільнюс, Стамбул і Тбілісі.

"Сьогодні з упевненістю можна говорити про успішність літнього туристичного сезону в Одесі. Ми, як головні південні авіаворота країни, зробили все можливе для того, щоб кожен бажаючий зміг дістатися на курорти в Одеський регіон. Злагоджена робота колективу підприємства дозволила оптимізувати роботу аеропорту, залучити нових перевізників і відкрити нові рейси, що дало можливість збільшити пасажиропотік", - говорить директор ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" Віталій Портянко.

За підсумками роботи восьми місяців 2015 року, Міжнародний аеропорт Одеса обслужив 650,4 тис. осіб, це на 10,7% більше (+62,8 тис. чол.), ніж за аналогічний період 2014 року.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.