ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Митниця не дала грошей на ремонт доріг в Одеській області

Одеська митниця єдина не зуміла перевиконати план надходжень
Depo.
2 жовтня 2015 10:38
ФОТО: depo.ua
Митниця не дала грошей на ремонт доріг в Одеській області
Митниця не дала грошей на ремонт доріг в Одеській області


Державна фіскальна служба надала перший звіт про місяць експерименту на митницях. Згідно з ним частина їхніх доходів ідуть на ремонт доріг, пише Depo.Одеса.

Гроші на фінансування доріг державного значення повинні надходити з надпланових доходів регіональних митниць. Половина суми перевиконання направляється у спеціальні фонди обласних бюджетів на забезпечення реконструкції доріг.

В експерименті беруть участь чотири регіони: Одеська, Волинська, Львівська та Чернівецька області. За даними ДФС, у вересні перевиконання плану було досягнуте тільки по трьох митницям: Волинська - 78100000 гривень, Львівська - 123 600 000 гривень, Чернівецька - 58100000 гривень.

Одеська митниця перевиконати план, судячи з повідомлення Фіскальної служби, не зуміла. Слід пам'ятати, що ДФС і голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі відкрито конфліктують.

Наприкінці серпня Саакашвілі на засіданні Кабміну скаржився, що Державна фіскальна служба переорієнтовує вантажні потоки на інші митниці на шкоду Одеської. Незабаром прем'єр Арсеній Яценюк пообіцяв зрівняти індикативні показники на всіх митницях, і уряд прийняв постанову №724, яке нібито мало зробити це. Після цього Саакашвілі заявив, що Кабмін прийняв зовсім не те, чого домагалися в Одесі.

"Проігнорувавши надії імпортерів на справедливі ціни розмитнення, прем'єр-міністр підписав постанову №724, згідно з яким усі товари тепер почали розмитнювати не по фактичної (згідно митного кодексу), а за заздалегідь визначеною ГФС ціною. Сьогодні оформлення на всіх митницях паралізовано", - заявив губернатор Одещини.

Голова ДФС Роман Насиров у відповідь заявив, що не бачить жодних проблем на митниці.

Більше цікавих новин з життя одеситів можна знайти на Depo.Одеса