Місцеві бюджети компенсували "Одеській залізниці" лише третину за перевезення пільговиків

З початку року по регіональній філії "Одеська залізниця" перевезено у приміському сполученні 945,6 тис. пасажирів пільгових категорій

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-центр філії "Одеська залізниця".

Із 17118,7 тис. грн, у які обійшлося перевезення пільговиків, місцеві бюджети компенсували залізничникам лише 5784,6 тис. грн, що складає 33,8 %.

В прес-центрі нагадали, що до соціальної групи населення, яка згідно із законодавством користується правом безоплатного проїзду, належить 16 категорій, з яких більшість - це пенсіонери, особи з інвалідністю, сироти, учасники бойових дій, студенти та інші.

"Зазначимо, що попри складну ситуацію, що склалась із компенсаціями залізничному транспорту від місцевих органів влади за проїзд пільгових категорій громадян, і незважаючи на значні витрати та серйозні збитки, регіональна філія "Одеська залізниця" не скасувала жодного приміського поїзда. Вартість проїзду в приміському сполученні залишається символічною та мінімум утричі нижчою, ніж автотранспортом. Якщо врахувати недоотримані суми компенсації за проїзд пільгових категорій громадян, залізниця продовжує працювати у збиток. Кожна витрачена гривня покривається доходом лише на 9,7 копійки", - йдеться у повідомленні прес-центру.

Нагадаємо, з 1 червня "Одеська залізниця" підвищила вартість проїзду у приміських електричках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса