Місто з Одещини побратається з китайським Панчьжоу

У Южному є вже Китайський сад, а тепер у його майбутньому місті-побратимі Панчьжоу може з'явитися зелена зона на честь міста з Одещини

Днями Южне відвідала делегація з китайського міста Панчьжоу, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Южненської міськради.

Очолив делегацію іноземців мер Панчьжоу Лі Лінгбо. Результатом зустрічі має стати підписання договору про побратимство між Южним та Панчьжоу. Крім того, після візиту до України Лі Лінгбо має ініціювати створення в своєму місті парку, присвяченого Южному.

Гостей із Китаю керівництво Южного ознайомило із самим містом, розповіло про головні промислові підприємства  та інвестиційні проекті.  По завершенню офіційної частини зустрічі сторони обмінялися символічними подарунками.  Лі Лінгбо презентував Южному книгу про Панчьжоу, а також китайський чай, а мер Южного Володимир Новацький подарував гостям з Китаю сувенір у вигляді символу Южного – якорю.


Далі гості у супроводі міського голови вийшли на екскурсію містом. Делегація відвідала СК "Олімп", Китайський сад, а також набережну. Позитивні враження у гостей викликав Китайський сад. Лі Лінгбо зауважив, що після повернення з України він ініціюватиме створення в Панчьжоу парку присвяченого Южному. Мер китайського міста також планує проводити екскурсії до цього парку делегацій з Южного.

Наступний візит має здійснити южненська делегація. Лі Лінгбо вже запросив представників Южного до Панчьжоу. У жовтні цього року в китайському місті має пройти економічний форум. Зустріч з делегатами від Южного внесена до плану офіційної програми форуму. Планується, що під час цього візиту буде підписана Угода про побратимство між Южним та Панчьжоу.

На даний час між Южним та Панчьжоу встановленні дружні відносини. Офіційна церемонія підписання Меморандуму відбулася у листопаді минулого року в місті Панчьжоу.

Панчьжоу – одне з молодих міст Китаю, розповів Лі Лінгбо. Китайському місту понад 600 років, в якому проживає півтора мільйони жителів. Статус міста Панчьжоу отримало всього два роки тому. До цього воно вважалося китайською провінцією. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса