ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міська влада оголосила війну торгашам з проїжджої частини біля "Привозу"

В Одесі міська влада звільняє проїжджу частину біля "Привозу" від незаконної торгівлі
Depo.
3 липня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua
Міська влада оголосила війну торгашам з проїжджої частини біля "Привозу"
Міська влада оголосила війну торгашам з проїжджої частини біля "Привозу"

Перший віце-мер доручив звільнити проїжджу частину на вул. Катерининській уздовж "Привозу" від незаконно торгашів та автотранспорту, пише Одеса.depo.ua. з посиланням на офіційний сайт міста Одеси.

Сьогодні, 3 липня 2015 року, перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський провів виїзну робочу нараду з питання знесення стихійної торгівлі, а також кинутого і хаотично припаркованого автотранспорту на проїжджій частині уздовж ринку "Привозу".

На прилеглій до "Привозу" території в районі вулиць Катерининської та Новощепного ряду ким завгодно розгорнута стихійна торгівля, яка вже займає не тільки тротуар, а й смугу проїжджої частини, що створює загрозу життю і здоров'ю одеситів та гостей міста. Підприємці незаконно встановили намети і навіть МАФи, які захаращують проїзд автотранспорту і заважають переміщенню пішоходів. В результаті цього покупці, піддаючи ризику своє здоров'я, змушені переміщатися прямо по проїжджій частині, а водії - лавірувати між ними.

"Ми повинні тут все прибрати, звільнити проїзд та тротуар. Тому протягом тижня департаменту муніципальної безпеки і управлінню торгівлі доручено розібратися з незаконно встановленими торговими точками вздовж дороги по вулиці Катерининській. Це буде зроблено за допомогою керівництва "Привозу" або без нього. Ніхто не дасть дозвіл торгувати на проїжджій частині", - зазначив перший віце-мер.

У планах КП "Одестранспарксервіс" виконати розмітку, яка дасть можливість регулювати рух і паркування автотранспорту, замість того, щоб просто звільнити вулицю.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.