Мінрегіон негативно відреагував на те, що Одеська облрада не приймає перспективний план області

В Одеському центрі розвитку місцевого самоврядування  17 травня пройшла прес-конференція першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслава Негоди на тему децентралізації в Україні

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

За словами Негоди, вчора, 17 травня, з Одеської області, а конкретно з Сарати, розпочалась всеукраїнська акція "Я - громада", яка повинна  привернути увагу до децентралізації. "Реформа децентралізації є однією з успішніших, має підтримку влади, - вважає чиновник. – На сьогодні утворено 899 громад, але є 90 районів де немає громад , вони не хочуть отримати ресурсів, повноважень, більш якісних послуг".

Також заступник міністра регіонального розвитку виявив незадоволення з приводу того, що Одеська область не прийняла перспективний план. "Обласна рада не вважає важливим прийняти перспективний план області", - з прикрістю заявив В’ячеслав Негода.

За його словами, у чиновників немає важелів впливу на таку ситуацію, але Мінрегіон хоче запропонувати закон, щоб уряд затверджував перспективний план, якщо його не затверджує обласна рада.

Нагадаємо, минулого року президент Петро Порошенко доручив регіональній владі розробити плани розвитку на 2019-2021 роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса