ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-міністр Януковича залишився працювати в команді Саакашвілі

Він очолював пост начальника відділу по залученню інвестицій в департаменті "Агентство з питань інвестицій та розвитку" Одеської ОДА
Depo.
6 жовтня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua
Екс-міністр Януковича залишився працювати в команді Саакашвілі
Екс-міністр Януковича залишився працювати в команді Саакашвілі

Міністр інфраструктури і транспорту "опозиційного уряду" Володимир Шемаєв все-таки залишився працювати в команді губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі, пише Depo.Одеса з посиланням на "Репортер".

Виявляється, що він працює в якості волонтера. Раніше він очолював пост начальника відділу по залученню інвестицій в департаменті "Агентство з питань інвестицій та розвитку" Одеської ОДА. Однак протримався там не більше доби.

"Так, спочатку мене призначили, потім зняли, це було пов'язано з публікаціями у ряді ЗМІ про "міністрі опозиційного уряду", але мені не соромно за це, я ніколи корупцією там не займався, не був ні в Партії Регіонів, ні в Опозиційному блоці", - повідомив Шемаєв.

Крім того, він проговорився, що спочатку його призначили поза конкурсом, тому публікації оголошення в газетах не було, і тепер його проведуть заново. При цьому він є кандидатом на пост керівника відділу інвестицій в інфраструктуру і будівництво.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.