ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі представив Сакварелідзе як нового прокурора Одещини

Давід Саквареклідзе офіційно став прокурором Одещини
Depo.
16 вересня 2015 15:01
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі представив Сакварелідзе як нового прокурора Одещини
Саакашвілі представив Сакварелідзе як нового прокурора Одещини

Голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі представив колективу прокуратури Одеської області її нового керівника - заступника Генерального прокурора України Давида Сакварелідзе, пише Depo.Одеса з посиланням на "112.ua".

Саакашвілі зазначив, що Сакварелідзе наведе порядок з районними прокурорами, які беруть участь у корупційних схемах.

"Всі діючі районні прокурори беруть участь у корупційних схемах. Немає жодного районного прокурора, який не входив би в ці корупційні схеми. Новий прокурор області з цим розбереться. У нього є вже відповідний досвід з Грузії. Ми всі стали служити народу України вірою і правдою. Одночасно Давид Сакварелідзе за рішенням генпрокурора України отримав право розслідувати корупційні справи в межах всієї країни, чого у нього не було раніше. Тобто подвійне рішення, раніше у нього була внутрішня генеральна інспекція ... Зараз йому дали, поряд з Одеською областю, прийнято рішення дати йому антикорупційні справи в масштабах України. Тобто антикорупційний натиск, який був початий в Одесі, завдяки Давиду пошириться на всю Україну. Ми будемо все робити для того, що б їм мало не здалося. Наша мета зловити велику рибу і добре засмажити, і подати суспільству ", - підкреслив М.Саакашвілі.

У свою чергу Сакварелідзе, відповідаючи на запитання підкреслив, що заробітною платою він не задоволений.

"Не задоволений заробітною платою. Це не правильно, коли державні службовці отримають низьку заробітну плату", - відповів Д.Сакварелідзе.

Заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе очолить прокуратуру Одеської області. Однак, з посади заступника Генпрокурора Сакварелідзе відмовлятися не планує, він буде поєднувати дві посади.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.