ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці одного з районів Одеси образились на Саакашвілі за "террористів"

В одному з недавніх інтерв'ю Саакашвілі заявив, що від жителів селища Котовського виходить загроза, так як у них радянський менталітет
Depo.
4 жовтня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua
Мешканці одного з районів Одеси образились на Саакашвілі за "террористів"
Мешканці одного з районів Одеси образились на Саакашвілі за "террористів"

Мешканці Суворівського району Одеси пожалілися на голову обласної державної адміністрації одному з  кандидатів в мери міста, пише Depo.Одеса.

"Як ви ставитеся до недавнього висловлюванню Саакашвілі про жителів селища Котовського? Котрий практично прирівняв жителів Суворовського району до терористів і назвав їх загрозою не тільки Одесі, але і всієї України?", - запитали жителі селища у кандидата в мери міста.

Відео було розміщено в мережі "YouTube" на каналі прес-служби Світлани Фабрикант.
 
"Якщо враховувати, що я сама виросла в Суворовському районі, то значить, вислів Саакашвілі стосується і мене в тому числі!... Не знаю, я наприклад, пишаюся тим, що народилася в СРСР і нічого поганого в цьому не бачу. Чому люди ностальгують за Радянським Союзом? Тому що, в ті часи у них все було стабільно. Тому що, вони знали, які в них будуть пенсії, як будуть рости, лікуватися і вчитися їхні діти. Тут немає нічого поганого. А ось, обзивати людей - це погано! Спершу потрібно створити такі умови, щоб люди не ностальгували по Радянському Союзу. Я вважаю, що останнім часом, це дуже характерно для людей-призначенців, які приїжджають у наше місто. Спочатку він не знає міста. Він каже, що селище Котовського - це за межами Одеси! Таким чином, він вже штучно відрізав жителів Суворовського району від нашого міста. В Одесі 133 національності! В ​​Одесі величезна кількість абсолютно різних людей, абсолютно різних політичних поглядів! В Одесі завжди вміли домовлятися і намагалися нікого не ображати. Тому такі слова могла сказати тільки людина, не знайома з менталітетом городян. Я вважаю, що Саакашвілі зобов'язаний, як мінімум, вибачитися перед жителями селища Котовського", - сказала колишня журналіст та екс-соратниця Сергія Тігіпко, а нині - кандидат в мери міста, Світлана Фабрикант.

Користувачі вже почали залишати свої гострі коментарі під відео.

"Як же набридли ці "політикани" і "мракобіси політики", фабриканти, полуфабріканти, люди за 200 грн продатися, дожили... питання все заучені, відповіді підготовлені, а як до годівниці прийде потовщає ще більше!" - написав один з користувачів відеосервісу.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.