Мерія відновить пошкоджену скульпутру "Діти та жабеня"

Пам'ятку культурної спадщини місцевого значення, скульптуру "Діти та жабеня", що на вулиці Ланжеронівській, пошкодили невідомі

На скульптурі однієї дитини відбили праву ступню, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради.

Як зазначили у прес-службі, відбитий фрагмент знайти не вдалося. На прохання фахівців управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини, департамент муніципальної безпеки має перевірити відеозаписи з камер спостереження, встановленні для фіксації можливих правопорушень на Театральній площі та прилеглих до неї зонах.

Також, управління поінформувало про акт вандалізму ГУ НП в Одеській області та звернулося з проханням притягнути винних осіб до відповідальності.

Відновлення первісного вигляду скульптурної групи "Діти та жабеня" буде обіцяють провести у рамках реалізації заходів "Міської комплексної програми збереження та розвитку історичного центру міста Одеси на 2019-2021 роки", що була розроблена управлінням наприкінці минулого року. Питання про затвердження зазначеної програми винесено на найближчу сесію Одеської міської ради, що відбудеться 30 січня.

Нагадаємо, з Воронцовського палацу в Одесі викрали камеру відеоспостереження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса