Мерія профінансує добудову багатостраждального будинку на вулиці Бочарова

У 2019 році одеська міська влада планує витратити 30 мільйонів гривень на будівництво сумнозвістного багатоповерхового будинку на вулиці Бочарова, 45

Виділення коштів заплановано проектом змін до Комплексної програми будівництва і розвитку соціальної та інженерної інфраструктури міста Одеси на 2017-2019 роки, передає Depo.Одеса.

Загалом, за статею забезпечення громадян житлом (добудова 10-поверхового будинку на Бочарова) на три роки передбачено 31,9 млн грн, проте у 2017 році проект не фінансували, а у 2018-иу засвоїли лише 1,9 млн грн. Таким чином, 30 мільйонів планують витратити у цьому році, що має означати остаточную добудову та здачу будинку в експлуатацію.

Зазначимо, що йдеться про так званий Молодіжний будинок, що почали будувати ще у 2004 році за державною програмою кредитування молодих сімей. В 2009 році об'єкт мали здати, але він перетворився у довгобуд. Зараз багатоповерхівка (побудовано вісім поверхів) є улюбленим місцем алкоголіків, наркоманів та безхатченків. На його території вже сталося кілька неприємних історій – хлопець впав з 7-го поверху, дівчина покончіла з собою, тіло мертвого чоловіка було знайдено.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса