UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Мерія об'єднує дві одеські лікарні: Медпрацівників обіцяють не скорочувати

Питання об'єднання Одеської міської клінічної лікарні №3 з лікарнею №5 викликало чималий резонанс, через це в мерії дали роз'яснення питання

Рішення про об'єднання двох лікарнеь ухвалили депутати Одеськї міської ради під час однієї із минулих сесії, проте зараз це питання набуло резонансу, оскільки працівники лікарні №3 переживають, що залишаться без роботи, повідомляє Depo.Одеса.

У департаменті охорони здоров'я Одеської міськради дали роз'яснення з цього приводу. "Міська лікарня №5 розглядається як багатопрофільна лікарня планового лікування. Міська клінічна лікарня №3 фактично була однопрофільним медзакладом, що спеціалізуються на лікуванні серцево-судинних захворювань, яка не мала власного діагностичного центру і вузьких фахівців, необхідних для лікування супутніх патологій", - зазначила головний лікар клінічної лікарні №5 Алла Прохорова та додала, що медики лікують не хворобу, а пацієнта і тому об'єднання необхідне. "У міській лікарні №5 є потужна діагностична база і необхідні фахівці для забезпечення консультування, комплексного обстеження, лікування і реабілітації хворих на серцево-судинні захворювання, які часто поєднуються з нейросудинною патологією, цукровим діабетом та іншими захворюваннями", - наголосила медик.

Окрім того, Національна служба здоров'я України розглядає можливість укладення договорів тільки з багатопрофільними лікарнями. У МКЛ №3 були відсутні умови, необхідні для отримання ліцензії та подальшого укладення договору з Нацслужбою здоров'я, щоб отримувати оплату з державного бюджету за пацієнтів, які пройшли лікування в лікарні, як передбачає подальша реформа охорони здоров'я.

Що стосується працівників третьої лікарні, то медиків обіцяють не скорочувати, під скорочення підпадає тільки невелика кількість адміністративного персоналу.

"Комплекс, який надає кардіологічну допомогу одеситам, продовжить працювати у приміщеннях на Лідерсовському бульварі. Планується поліпшити умови перебування пацієнтів у закладі та провести закупівлю сучасного медичного обладнання. Також тут буде створено амбулаторно-диспансерне кардіологічне відділення для жителів усього міста, куди в плановому порядку будуть надходити хворі для проведення діагностики, коронарографії та стентування", - поділилася планами лікарка.

Нагадаємо, раніше в мерії заявляли про плани об'єднання двох лікарень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"