Мера Чорноморська знов хочуть відправити у дострокову відставку

Проект рішення про недовіру меру Чорноморська Валерію Хмельнюку та дострокове припинення його повноважень вніс на розгляд міськради керівник місцевої фракції "Батьківщини" Василь Бугайчук

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Думську.

Як наголошується у документі, за час перебування на посаді Хмельнюка "порушення Конституції України, законів України, прав і свобод громадян ... увійшло в систему".
"Сесії Чорноморської міської ради постійно проводяться з порушенням термінів, передбачених частиною 5 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування", - стверджує Бугайчук. - Постійно порушуються строки розгляду та вирішення земельних питань, питань розпорядження бюджетними коштами. Порушуються норми регламенту і Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", порядок денний не узгоджується з керівниками депутатських фракцій і комісій. Валерій Хмельнюк уникає обговорювати питання, які виносяться на сесії, самоусунувся від роботи з депутатським корпусом, громадою міста і фактично делегував ці повноваження своїм заступникам".

Згідно ст. 79 Закону України "Про місцеве самоврядування", міськрада може достроково припинити повноваження міського голови. Таке рішення приймається таємним голосуванням, причому його повинні підтримати не менше двох третин від загального складу ради.

Нагадаємо, Юрій Крук подав у відставку з поста віце-мера Чорноморська.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса