ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Ізмаїла екс-регіонал Абрамченко іде на вибори від Блоку Порошенко

Це вже не перший досить різкий поворот у політичній кар'єрі Ізмаїльського міського голови
Depo.
16 вересня 2015 08:49
ФОТО: depo.ua
Мер Ізмаїла екс-регіонал Абрамченко іде на вибори від Блоку Порошенко
Мер Ізмаїла екс-регіонал Абрамченко іде на вибори від Блоку Порошенко

Про це політик написав на своїй сторінці "Вконтакте", повідомляє Depo.Одеса.

"На ці вибори я йду в команді Президента - з Блоком Петра Порошенка "Солідарність". Це запрошення було озвучено за підсумками зустрічей з керівництвом держави та області, під час яких вирішувалися стратегічні питання розвитку нашого міста і всього регіону, - пише Абрамченко. - Мені запропоновано сформувати і очолити виборчий список Блоку Петра Порошенка "Солідарність" в Ізмаїльська міська рада. Визначено кандидатів від Блоку Петра Порошенка у депутати Одеської обласної ради від нашого міста. Одночасно я буду балотуватися на пост міського голови".

"Можливості, ресурси та підтримка, якими на рівні області та країни володіє політична партія Блок Петра Порошенка "Солідарність", відкривають нові перспективи перед Ізмаїлом", - вважає Абрамченко.

Варто відзначити, що це вже не перший досить різкий поворот у політичній кар'єрі Ізмаїльського міського голови. За останні три роки Абрамченко встиг побувати в "Сильній Україні" Сергія Тігіпка, потім в Партії Регіонів, потім знову в "Сильній Україні", а потім в команді Антона Кіссе, ведучого на ці місцеві вибори свою партію "Наш Край". Втім, цьогорічний перехід Абрамченко в "команду президента" не став великою несподіванкою для ізмаїльчан, оскільки чутки про це ходили вже досить давно, та й сам Абрамченко не приховував своїх симпатій до глави держави.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.