ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бійка під міськрадою, газ та "замінування". Як в Іллічівську бійці землю "вибивали"

Сьогодні в Іллічівській міськраді було "спекотно", але меру вдалося уникнути ескалації конфлікту
Depo.
21 серпня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua
Бійка під міськрадою, газ та "замінування". Як в Іллічівську бійці землю "вибивали"
Бійка під міськрадою, газ та "замінування". Як в Іллічівську бійці землю "вибивали"

Сьогодні дискусія військовослужбовців, які повернулися з АТО з представниками міськради Іллічівська плавно перейшла в рукопашну, і хтось з учасників бійки застосував газ, пише Depo.Одеса.

Потім до міськради прибули співробітники міліції з автоматами, швидка допомога і співробітники ГСЧС. Рятувальники заявили, що будівля замінована і всіх слід негайно евакуювати.

Однак це мало подіяло на людей. Для того щоб хоч якось розрядити напружену до межі обстановку, мер Валерій Хмельнюк вийшов до військовослужбовців АТО і провів переговори. Розмова проходила на підвищених тонах. На зауваження Хмельнюка про необхідність дотримання закону активісти відповідали вимогою перестати цей закон порушувати, роздати землю учасникам АТО і виділити з бюджету кошти на допомогу.

Як повідомили Depo.Одеса в міськраді Іллічівська, результатом тривалої дискусії стала домовленість прийняти всі рішення на наступному засіданні міськради, а родині загиблого військовослужбовця Василя Пихтєєва, крім житла та допомоги, виділити кошти на оренду квартири до моменту здачі їх будинку, який зараз тільки будується.

Нагадаємо, що сьогодні учасники АТО заблокували Іллічівську міськраду , вимагаючи визнати Росію країною-агресором і виділити квартиру сім'ї загиблого бійця.

Більше цікавих новин Одещини читайте на Depo.Одеса.