Майже половина злочинів, що були скоєні на Одещині, – тяжкі та особливо тяжкі

Працівники управління статистики Одеської області підбили підсумки за сім місяців поточного року

Протягом січня–липня 2017 року обліковано 23,9 тис. кримінальних правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 45,4% – тяжкі та особливо тяжкі. Як пише Depo.Одеса, про це повідомили у регіональному відділенні Держстату.

У загальній кількості злочинів 65,7% становили злочини проти власності, 7,6% – злочини проти життя та здоров'я особи, 5,7% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 4,3% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об'єднань громадян, 3,9% – злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг, 3,7% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров'я населення, 1,9% – злочини проти громадської безпеки, 1,8% – злочини проти правосуддя, 1,3% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 1,1% – злочини проти громадського порядку та моральності, 0,8% – злочини у сфері господарської діяльності, 0,7% – злочини проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини).

За вказаний період обліковано умисних тяжких тілесних ушкоджень – 96, очевидних умисних вбивств та замахів на вбивство – 76, зґвалтувань та замахів на зґвалтування – 24.
Кількість випадків крадіжок становила 11333, шахрайств – 1742, грабежів – 1632, розбоїв – 286, хабарництва – 135.

Правоохоронними органами за цей період виявлено 28 осіб, які скоїли злочин у складі п'яти організованих груп та злочинних організацій, закінчено 5 проваджень про кримінальні правопорушення, вчинені організованими групами і злочинними організаціями.

Нагадаємо, в Одесі затримано гвалтівника, що знущався з 18-річної дівчини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса