Майже 60 засуджених з одеської колонії, де стався бунт, перевезли до інших установ

Подальше відбування покарання засуджені проходитимуть в інших установах Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністертва юстиціі

У неділю, 2 червня, 58 засуджених ДУ "Південна виправна колонія "51" етапували до інших установ аналогічного рівня безпеки, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Південне межрегіональне ПВКПП МЮ.

"Переведення засуджених здійснювалося з дотриманням вимог чинного законодавства на підставі рішення міжрегіональної комісії, прийнятого за результатами розгляду звернень, які надійшли від засуджених. Під час переведення скарг та заяв щодо неправомірних дій не надходило", - йдеться у повідомленні. 

Depo.Одеса писав, що Одеську колонію, де стався бунт ув'язненних, законсервують.

Нагадаємо, днями вранці в Одеській колонії №51 стався бунт та пожежа на території установи. Стали відомі причини, з яких ув'язнені підняли бунт. Згодом з'явилося відео того, що відбувається за парканом в одеській колонії.

За фактом подій в одеській колонії поліція розпочала кримінальне провадження.

Правоохоронці показали, як виглядає колонія після пожежі.

Слідчі Миколаївcького теруправління ДБР розпочали досудове розслідування за фактом службової недбалості працівників державної установи "Південна виправна колонія № 51" в місті Одесі.

З 29 травня, у колонії ввели режим особливих умов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса