Майже 30 мажоритарників з Одещини зареєструвала ЦВК за добу

Найбільше кандидатів зареєструвалися в окрузі №133, який охоплює Київський район Одеси

Як повідомляє Depo.Одеса, 21 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 29 кандидатів по одномандатним виборчим округам в Одеській області. Відновідна інформація розміщена на сайті ЦВК.

Найбільше кандидатів, а саме 19, зареєстровано в окрузі №133, тепер тут 22 бажаючих отримати депутатський мандат.

Крім них, ЦВК зареєструвала одного кандидата в окрузі №134 (Малиновський район Одеси). До раніше зареєстрованих шести кандидатів додався Анатолій Кавун, який є засновником та керівником платформи "Добра справа". Він народився 19 липня 1975 року в місті Рені Одеської області. Він має вищу освіту, є фізичною особою-підприємцем, безпартійний, живе в Одесі. Самовисуванець.

На окрузі №135 (Приморський район Одеси) зареєстровано двох кандидатів: Віктор Казаков народився 1 вересня 1954 року в селі Страчево Брянської області, Росія, громадянин України, освіта загальна середня, пенсіонер, безпартійний, проживає у Києві, самовисуванець; Вячеслав Приходько народився 26 липня 1975 року в Донецьку, освіта вища, директор ТОВ "Компанія "Експерт Консалтинг", безпартійний, проживає в Києві, самовисуваець. Загалом по цьому округу зареєстровано сім кандидатів.

До чотирьох кандидатів на окрузі №136 (Суворовський район Одеси) додалася Ганна Добровольська, яка народилася 28 квiтня 1989 року в Києві. Вона має вищу освіту, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в Києві. Самовисуванка.

На окрузі №139 (центр місто Роздільна) зареєструвалися три кандидати: Ігор Січкар народився 15 вересня 1992 року в Балті освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Одесі, самовисуванець; Олексій Стас народився 1 квiтня 1997 року в селі Дмитрівка Татарбунарського району, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Одесі, самовисуванець; Юрій Терещенко народився 27 лютого 1977 року в Кілії, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Одесі, самовисуванець. Загалом в окрузі зареєстровано п'ять кандидатів.

В окрузі №140 (центр місто Біляївка) до п'яти додалися ще два кандидати: народний депутат Василь Гуляєв, який йде до Ради у якості самовисуванця та Михайло Звеняцький, який народився 29 вересня 1972 року у Києві, має вищу освіту, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Олександрівка міста Чорноморськ. Він також йде до Ради як самовисуванець.

В окрузі №141 (центр місто Татарбунари) зареєструвалися два "клони". Один із них - Бойченко Павло Іванович, у якого ПІБ повністю співпадає з іменем голови Кілійської ОТГ. Другий - Дубовий Олександр Миколайович - майже тезка екс-депутата Дубового Олександра Федоровича. Обидва кандидати ніде не працюють, безпартійні, подалися у якості самовисуванців. Бойченко має загальну середню освіту, а Дубовий - професійно-технічну. Загалом в окрузі поки що зареєстровані п'ять кандидатів.

Ще один чинний нардеп, цього разу Антон Кіссе, зареєструвався по округу № 142 (центр місто Арциз). Поки що конкуренцію йому тут складають лише два кандидати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса