Масштабні плани: В мерії запланували в базовому окрузі Труханова нову школу та садочок

У 2019 році планують будівництво двох садочків та школи в Одесі, причому два з трьох об'єктів побудують на селищі Котовського

Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, про це йдеться в програмі будівництва і розвитку соціальної та інженерної інфраструктури міста Одеси на 2017-2019 роки.

В частині програми, яка присвячена будівництву, реконструкції та капітальному ремонту об'єктів соціальної інфраструктури міста Одеси, виділяється 574 мільйони гривень.
З них на будівництво школи у мікрорайоні ІІІ-4-1 ім. Котовського загалом закладено 89 мільйонів гривень, а в 2019 році планують витратити 50 з них.

Також на селищі Котовського стартує будівництво дитячого садка у сусідньому мікрорайоні ІІІ-4-2. Поки що в мерії виділяють 1 мільйон гривень на проектування.

Ще один садочок планують на Фонтані - в межах вулиць: Маршала Говорова, Сегедської, Зоопаркової, Армійської. В планах мерії на нього закладено лише 50 мільйонів гривень, які вказані як все необхідне. Мабуть, потім роботи продовжать у 2020 році.

Зазначимо, що селіще Котовсього є базовим округ мера Геннадія Труханова, з якого він обирався як депутат міськради та нардеп, а також отримали мандати більшість депутатів його фракції.

Нагадаємо, минулого року в Одесі відкрили першу за роки незалежності школу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #школа