ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Марушевська попросила Гройсмана звільнити Насірова

З призначенням нового прем'єр-міністра України конфлікт між очільницею Одеською митниці та головою ДФС України набирає нових обертів
Depo.
15 квітня 2016 08:46
ФОТО: depo.ua
Марушевська попросила Гройсмана звільнити Насірова
Марушевська попросила Гройсмана звільнити Насірова

Очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська вже почала вимагати в нового прем'єр-міністра Володимира Гройсмана звільнення голови фіскальної служби України Романа Насірова.

Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Шановний пане прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Бажаю вам сил та наснаги у впровадженні реформ. Хочу вірити, що новий Кабмін буде більш дієвим та рішучим у впроваджені змін та працюватиме на досягнення реального результату. Наскільки вам відомо, ми працюємо над реформою митниці, щоб митниця перетворилася з корумпованого, бюрократичного відомства, в якісну сервісну службу. Ми вже встигли впровадити багато змін і бізнес та міжнародна спільнота гідно оцінили їх", - сказала Марушевська.

"Так само багато людей сьогодні в різних куточках України борються із старою системою. Щодня намагаються перемогти бюрократію та стикаються зі спротивом старих чиновників. Особливе моє сподівання на те, що міністри нового уряду допомагатимуть цим людям в досягненні цілей. Або ж, щонайменше, не перешкоджатимуть. Саме тому одним з перших позитивних кроків, які чинному Кабінету міністрів варто зробити — звільнити з посади голову Державної фіскальної служби Романа Насірова, який сьогодні стоїть на захисті старої системи", - додала вона.

"Коли зміни на Одеській митниці дали перші результати у боротьбі з корупцією, він обрав захист корупційної системи. Ми мали змогу пересвідчитися, що перевірки Одеської митниці цікавлять Романа Насірова більше, ніж впроваджувані зміни. Як тільки ми хочемо щось змінити нам перешкоджає ДФС. Близько 2 тисяч людей повірили нам і хочуть долучитися до роботи Відкритого митного простору — але система, на чолі з керівником ДФС, нас усіма можливими методами блокує. Це робиться в момент, коли фінансова поліція займається грабунком бізнесу. Кожного дня до нас приходять скарги, що бізнесу погрожують, якщо він буде оформлятися в Одесі. Бізнес кожного дня скаржиться на проблеми, хабарі та тиск", - заявила очільниця Одеської митниці.

"Сьогодні Роман Насіров свідомо перешкоджає реформам. Незважаючи на те, що всі свої кроки ми погоджували з керівником ‪‎ДФС‬, він публічно заявляє, що не в курсі процесів, які відбуваються в Одесі. Я хочу зауважити, що саме проект "Відкритий митний простір" може стати історією успіху і бути поштовхом до реформування митниці по всій країні. Саме тому звільнення цієї людини з посади голови Державної фіскальної служби стане позитивним сигналом для бізнесу, який щодня страждає від свавілля і в податковій, і в митниці. Це також буде знаковий крок для всієї країни", - додала Марушевська.

Нагадаємо, що Насіров "відхрестився" від конфлікту з Марушевською.

Читайте також: Насіров "нагородив" Марушевську доганою

Більше за життя Одеси та області таки читайте на