ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Марушевська "реформує" Одеську митницю у частих відпустках і відрядженнях

Голова Одеської митниці вже встигла побувати у відпустці 4 рази
Depo.
6 квітня 2016 10:42
ФОТО: depo.ua
Марушевська "реформує" Одеську митницю у частих відпустках і відрядженнях
Марушевська "реформує" Одеську митницю у частих відпустках і відрядженнях

Юлія Марушевская, яку в середині жовтня 2015 року призначили начальником Одеської митниці, провела у відпустках і відрядженнях 50 днів, передає Depo.Одеса з посиланням на "368.media".

Про це повідомило джерело в самому підрозділі ДФС.

Незважаючи на те, що Юлія Марушевская неодноразово говорила про те, що роботи на митниці багато і є ряд серйозних проблем, це не поміщало їй провести майже місяць у відпустках.

Зокрема, вона була 10 днів у відпустці з 28 грудня по 6 січня; шість днів - з 27 січня по 1 лютого, три дні - з 24 по 26 лютого, вісім днів - з 5 по 12 березня.

Крім того, Юлія Марушевская сама виписала собі ряд відряджень на 11 днів. Також з 16 по 27 березня начальник Одеської митниці також перебувала не на робочому місці, так як її відправили у відрядження наказом ДФС.

Цікаво не тільки те, що "трудоголік" Марушевская провела більш як півтора місяця у відпустках і відрядженнях. Наприклад, ряд документів, на яких стоїть підпис чиновника, реєструвалися під час її відсутності. Наприклад, подання в ДФС від 27 січня про допомогу благодійного фонду "На благо Одеси" в обладнанні пункту пропуску "Кучурган-Первомайський".

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса