ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Марушевська "дивним чином" пройшла етап відбору на пост глави Одеської митниці

Заступник губернатора Одеської області Юлія Марушевська потрапила у "дев'ятку" конкурсантів-фіналістів
Depo.
8 жовтня 2015 09:34
ФОТО: depo.ua
Марушевська "дивним чином" пройшла етап відбору на пост глави Одеської митниці
Марушевська "дивним чином" пройшла етап відбору на пост глави Одеської митниці

Як повідомляє Depo.Одеса, прізвище чиновника значиться в новому списку конкурсантів на офіційному порталі ДФС України.

Всього, завдяки відбору, з 74 кандидатів залишилося лише дев'ять. Цікаво, що перший етап конкурсу проходив за наказом глави відомства Романа Насирова від 1 жовтня 2015 року. Зокрема, в ньому прямо вказано, що відбір складається з перевірки матеріалів кандидатів на відповідність кваліфікаційним умовам, зокрема: вищої освіти відповідного професійного спрямування за образоветально-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.

Нагадаємо, Марушевська закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "українська мова та література, німецька мова", а до липня 2015 була аспірантом даного "вишу". Виходячи з логіки керівника конкурсної комісії - директора департаменту персоналу ГФС Віктора Пригаровського, виходить, що митницею може управляти і випускник гуманітарного ВНЗ.

Другою вимогою першого етапу була наявність стажу роботи в держслужбі на керівних посадах. Відзначимо, що тут стаж у Марушевської є - всього близько трьох місяців в ОДА. При цьому за цей час вона нічим особливим не відзначилася, воліючи брати участь у PR-акціях, як в Одесі, так і закордоном. Ніякого досвіду управління персоналом у неї фактично немає.

Відзначимо, що серед восьми залишилишившихся конскурсантов двоє раніше працювали в Київській митниці. Йдеться про начальника митного поста "Бориспіль-аеропорт" Іраклія Катамадзе, а також головного державного інспектора відділу митних платежів управління адміністрування митних платежів Ірину Ляденко. Інформації про роботу решти претендентів в ДФС знайти не вдалося.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.