ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Люстрований міліціонер керуватиме штрафмайданчиком

Директором нового підприємства буде колишній заступник начальника УМВС в Херсоні
Depo.
3 листопада 2015 16:28
ФОТО: depo.ua
Люстрований міліціонер керуватиме штрафмайданчиком
Люстрований міліціонер керуватиме штрафмайданчиком

Люстрований міліціонер керуватиме штрафмайданчиком трьох областей України, пише Depo.Одеса з посиланням на "Трасу Е-95".

Штрафмайданчики трьох південних регіонів країни об'єднають в міжрегіональне підрозділ під керівництвом колишнього заступника голови Херсонської міліції Олександра Єфименко. 

Три регіональні підрозділи державного підприємства "Інформ-ресурси" МВС України в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях об'єднають в один філія. Він буде розташовуватися в Херсоні, незважаючи на те, що 13 із 16 штрафних майданчиків розташовані на території Одеської області. Подібне рішення було прийнято згідно з наказом директора "Інформ-ресурси" Юхана Бабаєва від 14 вересня.

Директором нового підприємства буде колишній заступник начальника УМВС в Херсоні, полковник міліції Олександр Єфименко, якого не так давно люструвати і заборонили обіймати державні посади протягом 10 років.

У 2014 році колишній правоохоронець офіційно заробив 161 тис. Грн. , Однак його дружина принесла в сімейний бюджет майже втричі більше . Крім того, вона володіє будинком, двома квартирами і джипом "BMW X5 " .

Більше цікавих та актуальних новин можна знайти на Depo.Одеса.