ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луї Дрейфус придбав 5 га земельної ділянки Одеси

Земельна ділянка стратегічно розташована поблизу мультітоварного терміналу
Depo.
21 жовтня 2015 13:04
ФОТО: depo.ua
Луї Дрейфус придбав 5 га земельної ділянки Одеси
Луї Дрейфус придбав 5 га земельної ділянки Одеси

21 жовтня Компанія "Луї Дрейфус Комодітіз" 2015 оголосила про придбання земельної ділянки площею 5 га в Одесі, пише Depo.Одеса з посиланням на "Національний агропортал".

Ділянка придбалася у підприємства "Євротермінал" через дочірню компанію "Луї Дрейфус Комодітіз Україна ЛТД".

"Це придбання демонструє нашу прихильність до України і Чорному морю як до регіону зростання компанії "Луї Дрейфус Комодітіз". На цій земельній ділянці ми побудуємо парковку і пункти з відбору проб, що сприятиме вхідному потоку вантажівок в Одеський термінал, який ми плануємо вдосконалювати до рівня ультрасучасного комплексу", - зазначив голова зернового відділу в Європі та Чорноморському регіоні "Луї Дрейфус Комодітіз" Цезар Суарес.

Земельна ділянка стратегічно розташована поблизу мультітоварного терміналу, за допомогою якого підприємство "Бруклін-Київ" і "Луї Дрейфус Комодітіз" працюють в Одесі.

"Ця угода є частиною виконання бізнес-стратегії "Євротермінал" з розвитку паркінгу, пристроїв зберігання і навантаження-розвантаження, пов'язаних з перевалкою вантажів через Одеський порт. Ми залишаємося власниками земельної ділянки площею 42 га в межах сухого порту і будемо надалі здійснювати нашу діяльність. Ми вітаємо придбання компанії "Луї Дрейфус Комодітіз" і є відкритими для співпраці з іншими зацікавленими інвесторами/партнерами", - заявив Генеральний директор "Євротермінал" Олексій Мажарін.

Нагадаємо, що один з творців Microsoft Білл Гейтс також придбав на Одещині підприємство.

Більше цікавих та актуальних новин з життя міста можна знайти на Depo.Одеса.