ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луценко не збирається повертати Сакварелідзе до лав прокуратури

Юрій Луценко повідомив журналістам про деякі свої плани на новій посаді
Depo.
13 травня 2016 11:46
ФОТО: depo.ua
Луценко не збирається повертати Сакварелідзе до лав прокуратури
Луценко не збирається повертати Сакварелідзе до лав прокуратури

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "Маяк", новий генпрокурор України прокоментував можливість повернення Давида Сакварелідзе до органів прокуратури та контроль за "справою 2 травня".

"Що стосується Сакварелідзе, то я з ним дружу ще з 2008 року. Усі ці місяці ми з ним у дипломатичному листуванні, я поважаю його. Але, думаю, що він може допомагати в вигляді колегії наглядової ради і т. д. Але, по суті, Давид вибрав політику. Політика в ГПУ може бути одна, яка визначена в Конституції та інших законах України", - зазначив Луценко.

Крім того, він зробив ще одну заяву, що стосується Одеси, а точніше, розслідування подій 2 травня - з трибуни Верховної Ради, відповідаючи на питання нардепа від "Опозиційного блоку" Миколи Скорика. Про це повідомила прес-служба депутата.

"Не знаю зараз всіх його обставин. Але обов'язково особисто перевірю стан розслідування", - заявив новий генеральний прокурор.

Також Юрій Луценко повідомив журналістам, що не планує перебувати на посаді генпрокурора більше 1,5 років; пообіцяв розслідування і посадки чиновників, а також нинішніх співробітників Генпрокуратури, а також підготовку матеріалів для заочного суду над Януковичем.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса