ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лорткіпанідзе обіцяє, що 10 квітня в Одесі буде святковим та спокійним

Голова поліції Одещини заявив, що в день святкування визволення Одеси від загарбників, поліцію переведуть на посилений варіант несення служби
Depo.
8 квітня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, під час проведення заходів, приурочених до 72-ї річниці визволення Одеси, особовий склад ГУНП в Одеській області переведуть на посилений варіант несення служби.

Про це в ході брифінгу розповів т.в.о. начальника ГУНП в Одеській області Георгі Лорткіпандзе.

На время проведения мероприятий, посвященных празднованию 72 годовщины освобождения г. Одессы от фашистских захватчиков весь личный состав одесской полиции будет переведен на усиленный вариант несения службы. Для обеспечения публичной безопасности и порядка будут задействованы сотрудники полиции и военнослужащие Национальной гвардии Украины.

Опубліковано Giorgi Lortkipanidze 8 квітня 2016 р.

На час проведення цих заходів весь особовий склад одеської поліції буде переведений на посилений варіант несення служби. Для забезпечення публічної безпеки та порядку будуть задіяні співробітники поліції і військовослужбовці Національної гвардії України.

Для забезпечення безпеки під час святкових заходів буде задіяно близько 900 правоохоронців, з яких 500 - працівники поліції і 400 - службовці Нацгвардії.

Також Лорткіпанідзе зазначив, що буде перекрито рух на наступних вулицях:

Площа 10 квітня і на шляхах під'їзду до неї, крім маршрутних транспортних засобів (відведення транспорту буде здійснюватися в наступних місцях: вул. Посмітного на перехресті з Фонтанською дорогою, вул. Черняховського на перетині з Фонтанською дорогою, просп. Шевченка на перехресті з просп. Гагаріна , Фонтанської дороги на перехресті з просп. Гагаріна), обмежено рух по вул. Французський бульвар;
вул. Канатна (від вул. Італійський бульвар до вул. Пироговській), вул. Пироговська (від вул. Канатній до вул. Середньофонтанській), вул. Середньофонтанська (від вул. Пироговській до вул. Італійський бульвар) і вул. Італійський бульвар, крім маршрутних транспортних засобів (від вул. Середньофонтанській до вул. Канатній);
Лідерсівський бульвар (від вул. Успенської до Алеї Слави).

Також буде обмежена зупинка і стоянка транспорту на вулицях: Успенська (від Лідерсовського бульвару до вул. Бєлінського), Бєлінського (від вул. Успенської до пров. Лермонтовського), Лідерсівський бульвар (від пров. Лермонтовський до вул. Успенської).

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса