ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лорткіпанідзе і Сакварелідзе забезпечать мирне волевиявлення громадян в регіоні

У прокуратурі Одеської області пройшов брифінг керівників правоохоронних органів регіону
Depo.
8 жовтня 2015 17:39
ФОТО: depo.ua
Лорткіпанідзе і Сакварелідзе забезпечать мирне волевиявлення громадян в регіоні
Лорткіпанідзе і Сакварелідзе забезпечать мирне волевиявлення громадян в регіоні

У прокуратурі Одеської області пройшов брифінг керівників правоохоронних органів регіону з питань дотримання вимог чинного законодавства напередодні та під час проведення місцевих виборів, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ МВС України в Одеській області.

Виступаючи на спільному брифінгу силовиків, начальник регіональної міліції генерал-майор міліції Гіоргі Лорткіпанідзе довів присутнім інформацію про стан підготовки органів та підрозділів внутрішніх справ Одещини до забезпечення охорони громадського порядку та безпеки під час проведення на території області передвиборчої кампанії та виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. 

"Я особисто контролюю його роботу штабу, який створено щоб фіксувати всі факти порушень виборчого законодавства. З початку передвиборчої компанії органами внутрішніх справ зафіксовано 68 порушень. 10 фактів не знайшли свого підтвердження, а по 48 - на даний час проводиться перевірка", - зазначив Лорткіпанідзе.

До забезпечення охорони громадського порядку в приміщеннях територіальних та дільничних виборчих комісій Одеської області заплановано задіяти понад 3850 працівників міліції.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.